PROMOCYJNE ZAPISY NA NOWY ROK SZKOLNY 2016/2017

DOROŚLI, MŁODZIEŻ, DZIECI - KLIKNIJ

kilka słów o nas

page2_pic1
ASTAR Centrum Języków Obcych jest placówką oświatową typu kształcenia ustawicznego zarejestrowaną w Systemie Informacji Oświatowej prowadzonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Działalność oświatową rozpoczęliśmy w 1989 roku. Nasze punkty znajdują się w Gdyni, Rumi i Gdańsku.

Metoda

Zajęcia w Astar Centrum Języków Obcych prowadzone są metodą komunikatywną, która zakłada aktywne używanie języka obcego bez względu na stopień zaawansowania. Głównym celem zajęć jest rozwinięcie umiejętności mówienia i rozumienia.Istotnym elementem nauki języków obcych jest również nabywanie umiejętności obejmujących jego gramatyczną stronę. Dlatego też korzystamy z podręczników i materiałów najlepszych światowych wydawnictw takich jak: Express Publishing, Oxford, Cambridge, Hueber, Langenscheidt itp.

Lektorzy

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą lektorską. Nauczyciele to absolwenci anglistyki, germanistyki, iberystyki, rusycystyki, romanistyki, skandynawistyki oraz arabistyki z tytułami magistrów oraz doktorów. Wszyscy posiadają bogate doświadczenie pedagogiczne.

Zapisy i lokalizacja

page2_pic1
Zapisy na kursy językowe prowadzimy w systemie semestralnym i mieszanym. Rozpoczęcie nowego roku szkolnego przypada na początek października. Pierwszy semestr w roku szkolnym trwa od października do stycznia. Drugi semestr od lutego do połowy czerwca. Dodatkowy semestr letni trwa od końca czerwca do września. W systemie mieszanym kurs rozpoczynamy w dowolnym czasie ustalonym według dyspozycyjności kursanta.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego  odbywa się pod koniec września i na początku października. Zapisy uzupełniające trwają przez cały rok kalendarzowy i tak samo tworzone są nowe grupy językowe. W okresie lata prowadzimy intensywne kursy wakacyjne. Osoby, zainteresowane naukę języka obcego zapraszamy tel. 58 6614532 lub  512 220 149 / Gdynia /, 58 558 38 14, 516 098 997 / Gdańsk/, 662 058 069 / Rumia /. Telefony czynne od godziny 09.00 do 17.oo. Pod każdym numerem telefonu można otrzymać informację wszystkich kursów w różnej lokalizacji.
Biuro obsługi klienta: Gdynia ul. Władysława IV 59 pok.23.  Biuro obsługi Rumia ul. Abrahama 11.  Zajęcia prowadzimy w Gdyni, Gdańsku, Rumi.
Osoby, które wcześniej uczyły się wybranego języka, zapraszamy do napisania testu kwalifikującego, który umożliwi nam przypisanie państwa do właściwego poziomu zaawansowania.

oferujemy

28 lat doświadczenia
Profesjonalną kadrę lektorską.
Wysoki poziom nauczania.
Przystępne i konkurencyjne ceny.
Zniżki i rabaty.
Przygotowanie do egzaminów: FCE , CAE , CPE , ZD , ZMP , CILS , matura i inne.
Bezpłatne testy kwalifikacyjne i materiały pomocnicze.
Zaświadczenia o ukończeniu kursu.
Możliwość opłaty w ratach.