BEZPŁATNE SZKOLENIA W RAMACH FUNDUSZY EUROPEJSKICH

KURSY ANGIELSKIEGO, NIEMIECKIEGO, FRANCUSKIEGO

POZIOMY: A1, A2, B1, B2, C1

O nas

kilka słów o nas

page2_pic1
ASTAR Centrum Języków Obcych jest placówką oświatową typu kształcenia ustawicznego zarejestrowaną w Systemie Informacji Oświatowej prowadzonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Działalność oświatową rozpoczęliśmy w 1989 roku. Nasze punkty znajdują się w Gdyni, Rumi i Gdańsku.

 

Metoda

Zajęcia w Astar Centrum Języków Obcych prowadzone są metodą komunikatywną, która zakłada aktywne używanie języka obcego bez względu na stopień zaawansowania. Głównym celem zajęć jest rozwinięcie umiejętności mówienia i rozumienia.Istotnym elementem nauki języków obcych jest również nabywanie umiejętności obejmujących jego gramatyczną stronę. Dlatego też korzystamy z podręczników i materiałów najlepszych światowych wydawnictw takich jak: Express Publishing, Oxford, Cambridge, Hueber, Langenscheidt itp.

Lektorzy

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą lektorską. Nauczyciele to absolwenci anglistyki, germanistyki, iberystyki, rusycystyki, romanistyki, skandynawistyki oraz arabistyki z tytułami magistrów oraz doktorów. Wszyscy posiadają bogate doświadczenie pedagogiczne.

Zapisy i lokalizacja

page2_pic1
Zapisy na kursy językowe prowadzimy w systemie semestralnym i mieszanym. Rozpoczęcie nowego roku szkolnego przypada na początek października. Pierwszy semestr w roku szkolnym trwa od października do stycznia. Drugi semestr od lutego do połowy czerwca. Dodatkowy semestr letni trwa od końca czerwca do września. W systemie mieszanym kurs rozpoczynamy w dowolnym czasie ustalonym według dyspozycyjności kursanta.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego  odbywa się pod koniec września i na początku października. Zapisy uzupełniające trwają przez cały rok kalendarzowy i tak samo tworzone są nowe grupy językowe. W okresie lata prowadzimy intensywne kursy wakacyjne. Osoby, zainteresowane naukę języka obcego zapraszamy tel. 58 6614532 lub  512 220 149 / Gdynia /, 58 558 38 14, 516 098 997 / Gdańsk/, 662 058 069 / Rumia /. Telefony czynne od godziny 10.00 do 17.00. Pod każdym numerem telefonu można otrzymać informację o wszystkich kursach w różnej lokalizacji. W okresie lata od 15 lipca do 8 sierpnia biuro czynne tylko w poniedziałki i środy od 10.00 do 16.00. W pozostałych dniach i godzinach prosimy o kontakt na astar@astar.edu.pl lub sms na telefony komórkowe.
Biuro obsługi klienta: Gdynia ul. Władysława IV 59 pok.23. Zajęcia prowadzimy w Gdyni, Gdańsku, Rumi.
Osoby, które wcześniej uczyły się wybranego języka, zapraszamy do napisania testu kwalifikującego, który umożliwi nam przypisanie państwa do właściwego poziomu zaawansowania.

oferujemy

1
32 lat doświadczenia
2
Profesjonalną kadrę lektorską.
3
Wysoki poziom nauczania.
4
Przystępne i konkurencyjne ceny.
5
Zniżki i rabaty.
6
Przygotowanie do egzaminów: FCE , CAE , CPE , ZD , ZMP i wiele innych.
7
Bezpłatne testy kwalifikacyjne i materiały pomocnicze.
8
Zaświadczenia o ukończeniu kursu.
9
Możliwość opłaty w ratach.