BEZPŁATNE SZKOLENIA W RAMACH FUNDUSZY EUROPEJSKICH

KURSY ANGIELSKIEGO, NIEMIECKIEGO, FRANCUSKIEGO

POZIOMY: A1, A2, B1, B2, C1

Kursy Języka Angielskiego

W roku szkolnym 2023/24 zapraszamy na tanie kursy języka angielskiego. Poziomy A1, A2, B1, B2. Liczba miejsc ograniczona. zajęcia raz w tygodniu po 2 godziny lekcyjne. Odpłatność 165,-zł miesięcznie.

Deklaracje wstępną do zapisu na kursy składamy w formularzu kontaktowo – zgłoszeniowym na naszej stronie. Po otrzymaniu danych osoby zainteresowanej wyślemy na adres poczty elektronicznej informację o dostępnych kursach i promocjach. Udział w kursie tanich grup gwarantuje pierwszeństwo w zapisie na kursy dofinansowane ze środków unijnych.

Język angielski (ang. the English language) – jest językiem urzędowy na terytoriach Wielkiej Brytanii oraz w większości jej byłych kolonii i dominiów, m.in. Irlandii, Kanadzie, RPA, Australii i Nowej Zelandii.
W samej Wielkiej Brytanii angielski jest de facto językiem urzędowym, jednak formalnie państwo to nie posiada żadnego oficjalnie ustalonego języka urzędowego. Podobna sytuacja jest też w Stanach Zjednoczonych. Angielski należy do oficjalnych języków ONZ, a od XX wieku jest najczęściej używanym językiem w kontaktach międzynarodowych. Niekiedy określany jako pierwszy uniwersalny język ludzkości.

Nasza szkoła proponuje wieloletni skuteczny, całościowy program nauczania. Poziomy: Elementarny, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, Advanced, Konwersacyjne.

kursy egzaminacyjne: FCE, CAE, CPE,

kursy Business English,

kursy dla firm i instytucji,

kursy dla jednostek wojskowych według standaryzacji STANAG,

kursy dla dzieci.

W trakcie nauczania języka angielskiego korzystamy z podręczników i materiałów najlepszych wydawnictw światowych: Oxford University Press, Cambridge University Press, Longman.

Zapraszamy na rok szkolny 2023/24 r. – liczba miejsc ograniczona.

Zapisy i informacje : Gdynia: 58 6614532, 512 220 149, 662 058 069, Gdańsk 58 558 38 14, 516 09 89 97.

Zapraszamy na grupy zwykłe dla dorosłych i młodzieży o natężeniu zajęć: 1 x 2, 1 x 3, 2 x 2 godziny lekcyjne tygodniowo.
Grupy od 5 do 12 osób, grupy indywidualne, grupy rodzinne, grupy małe 2 – 4 osoby, kursy dla firm.
Przykładowy semestr jesienny od 45 do 60 godzin lekcyjnych odpłatność.

Miejsce zajęć : Gdynia, Gdańsk, Rumia.

Zapraszamy na kursy:

angielski dla dzieci klas 0 – VIII / różne poziomy / 

angielski dla początkujących / dorośli /.

angielski poziom pre- intermediate.

angielski poziom intermediate.

angielski konwersacje poziom Advanced i FCE.

Formularz kontaktowy

Typ kursu:

Miejsce kursu:

Comments are closed.